Neden Sonsürat

Anında Destek; Biz alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile detek hizmeti sağlamktayız. Bizimle uzun zamandan beri çalışan bayilerimiz verdiğimiz destek ve hizmetin kalitesini kanıtlar niteliktedir. Her türlü soru ve sorunlarınıza sonsürat çözümler sunmak şirketimizin önde gelen prensiplerindendir.

12 Yıllık Sektör Deneyimi; 2003 yılında Toptan kontör dağıtıcısı olarak itanbul Anadolu yakasındaki Hemen hemen tüm gsm bayileri marketler,benzin istasyonları gibi parekendeye hizmet veren işletmeler ile yola çıktık. 2009 yılında online web servisimizi kurduk şuan 750 bayi ile 2015 yılında nerden gelip ne yaptığımızı ve uzunca yıllar ne yapacağımızı çok iyi biliyoruz.

Ücretsiz Anında Kurulum ve Teslim; Sistemimize başvurunuzu gönderdikten sonra minimum 10 dakika, maximum 60 dakika içinde bayiliğiniz aktif olur. Bu durum detayları ile birlikte e-posta, sms ve tarafımızdan aranılarak sisteme girişiniz sağlanır ve dilediğiniz kadar size destek verilir. Sistemimizi kullanmaya başlar ve herhangi bir memnuniyetsizlikte paranızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik; Günümüzde hızlı ve tempolu bir şekilde gelişen internet ortamında güvenlik ve gizlilik en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Bilgi ve verileriniz Bilişim Dünyası sunucularında güvence altındadır. Biz, size ait bilgileri hiçbir özel veya tüzel kişilikle paylaşmayız. Güvenilirliğimiz hakkında kanı sahibi olmanız için, 1581 nolu yer sağlayıcı faaliyet belgemize göz atabilirsiniz. Biz gizlilik ve güvenliğiniz için son teknolojiyi kullanır ve büyük tedbirler alırız. Müşteri panelinden yapacağınız bütün işlemler(sipariş, yönetim, destek) 128bit şifreleme tekniğiyle şifrelenmektedir.

Memnuniyet Garantisi; Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için sunucularımız sıkça kontrol eder ve donanımsal firewall kullanarak kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, tam tersi uygun fiyata en kaliteli hizmeti satıyoruz.